24.02.2018

7 вересня в історії

08.09.2017

Сьогодні Міжнародний день знищення військових іграшок, а в Україні  - День розвідки.

У 1776 році американський підводний човен "Turtle" провів першу в світі підводну атаку.

7 вересня 1776 року під час Революційної війни північно-американських штатів за незалежність,  американський підводний човен "Turtle" провів першу в світі підводну атаку корабля супротивника - у гавані Нью-Йорка з борту "Turtle" до флагмана британського флоту корабля "Eagle" була прикріплена бомба з годинниковим механізмом.

1812-го року   біля села Бородіно за 110 кілометрів від Москви поразкою російських військ закінчився генеральний бій франко-російської війни 1812 року.

Французам під командуванням Наполеона не вдалось прорвати оборону росіян, котрі не зуміли скористатись цим і перейти у конратаку. Але завдяки відступу фельдмаршала Кутузова заради збереження бойових сил армії, французам відкрився шлях на Москву, в котру вони увійшли через три дні.

У  1901-му  –у Китаї було підписано відомий  "Заключний протокол".

Після поразки Боксерського повстання 1900 року в Пекіні державами-переможцями з одного боку і Китаєм - з іншого, підписано "Заключний протокол", що накладав на Китай принизливі умови виплати контрибуції, зобов'язання утримувати окупаційні війська, позбавлення права збирання податків на власній території.

1986- й рік  - через два роки після здобуття Нобелівської премії миру за ненасильницьку протидію апатеїду єпископ Дезмонд Туту став архієпископом Кейптауна, першим чорношкірим у Південній Африці, що очолив англіканську церкву.

У  1996 році Ізабела Корріа зі штату Мічіган стала 40-ю з відомих жертв доктора Джека Кеворкяна, прихильника і реалізатора права людини на ефтаназію.

Цього  ж року у  вуличній перестрілці в Лас-Вегасі поранено реппера Тупака Шакура, котрий помер через шість днів. 

 

На матеріалі tsn.ua.

Комментарии

Убедитесь, что вы указали всю необходимую информацию, указанную звездочкой (*). HTML-код не допускается.

Живой город - интернет-журнал, рассказывающий о людях, их профессиях и увлечениях, стартапах и проектах, идеях и путешествиях. Livecity - Новости которыми живешь Ты!

Подписка на новости

Подписывайтесь на нашу новостную рассылку. Не пропустите ни одной новости!

Мы не спамим!