24.11.2017
Ксюша

Ксюша

Якщо не встигли приготувати святкову птицю, окрасою столу може стати песик в костюмі індички.

Медицинская реформа добралась до экстренной медицинской помощи.

Фітнес-бікіні в Україні уже давно не є чимось новим та незвичним, проте до такої спортивної жіночої організації є чимало запитань. Когось жахають форми спортсменок, а хтось навпаки ними захоплюється.

%AM, %23 %386 %2017 %08:%нояб

23 листопада в історії

Знаменні події цього дня:

У 1708 році за наказом царя Петра I російська православна церква піддала анафемі українського гетьмана Івана Мазепу, котрий у жовтні оголосив про союз України з Швецією у війні проти Росії.

Фильмы, основанные на реальных событиях - это всегда интересно. Особенность этих лент в том, что в них рассказываются истории, происходившие на самом деле.

%AM, %22 %413 %2017 %08:%нояб

22 листопада в історії

У цей день визначили швидкість світла, почали використовувати сигнал SOS, утворили  Національну хокейну лігу, в  Києві представили найвищу в світі піраміду  і розпочали Помаранчеву революцію.

Полный цикл обучения от постановки голоса до построения личностного бренда от MEDIA START. 
3 месяца обучения

Знамените видання Forbes опублікувало щорічний рейтинг найбагатших знаменитостей в музичній індустрії. Перше місце отримала американська співачка Бейонсе.

Ми відчуваємо, що після недосипання почуваємось кепсько. Однак, систематичне недосипання впливає на роботу всього організму, та може призвести до серйозних наслідків. Спочатку розповімо про те, чому ж так небезпечний короткий сон.

%AM, %21 %381 %2017 %08:%нояб

21 листопада в історії

Сьогодні в Україні святкують День Гідності та Свободи. До кінця року залишається 40 днів.

Страница 1 из 26

Живой город - интернет-журнал, рассказывающий о людях, их профессиях и увлечениях, стартапах и проектах, идеях и путешествиях. Livecity - Новости которыми живешь Ты!

Подписка на новости

Подписывайтесь на нашу новостную рассылку. Не пропустите ни одной новости!

Мы не спамим!