Вона - одна з найпозитивніших ведучих весіль, енергійна та завжди усміхнена! Вона любить помічати дрібниці, допомагати іншим, дарувати тепло та світло, бути свідком найголовнішої події кожної закоханої пари! Вона – Світлана Білокінь, талановита ведуча, яка прикрашає подію не тільки своєю присутністю, а й професійним виконанням улюблених пісень.

Чому саме робота ведучої, адже маєте економічну освіту?

Професія ведучої – це неочікувано і для  мене. Все розпочалося зі співів. Співати я почала ще у  садочку, потім у школі співала, в університеті та навіть працюючи в банку, паралельно займалася музичним мистецтвом. Я проводила концерти, різні заходи, але все одно спрямовувала себе на серйозну роботу банківського працівника.  Одного разу моя колега попросила провести її весілля. Я поняття не мала, як це робити та вона запевнила, що в мене вийде – це і стало відліком моєї діяльності у весільній індустрії.

Чи можна навчитися бути хорошим ведучим і чи навчають цього взагалі? Або в більшій частині ця робота будується на внутрішніх відчуттях і психології?

У мене немає освіти ведучої. Втім, для хорошого ведучого, на мою думку, освіта не є головним показником. Головне мати бажання навчитися, інтуїцію, розкутість та щирість. Для ведучого важливо мати правильну вимову – для цього є вправи по техніці мовлення. Ще він має мати гарний вигляд, адже у будь-якому разі на нього дивитимуться гості. А щодо сценарію – це все набувається. У кожного ведучого (і я не виняток) перші весілля були стриманими, скутими, містили замало імпровізації. Зараз я імпровізую миттєво, маю план «про запас» та швидку реакцію і знаю, що в будь-якому разі свято буде крутим!

Що більше до душі: виступи на сцені у ролі музиканта чи робота ведучої?

У певні періоди буває по-різному. За чим більше сумуєш. Коли проводиш весілля за весіллям, хочеться співати, вийти на сцену. Я люблю створювати нові образи, костюми, танцювати, готувати номери. Тому інколи сумую за вокалом, адже роботи ведучої більше, ніж  вокаліста.

Головним завданням ведучого весіль є розважати, веселити публіку. Є ті, хто взагалі не йде на контакт і як ви з цим справляєтеся?

Немає таких. Є люди, які важко йдуть на контакт і є, які заводяться за рухом пальчика. Наприклад, нещодавно було весілля, де навіть за першим столом, коли ще й молодята не взяли келихи в руки, гості створили настрій свята, усі були веселими та «контактними». Взагалі, коли на святкуванні багато молоді, весілля стають легкими, невимушеними. А коли мало, більше присутнє старше покоління, відчувається скованість. Таких людей треба розкачувати, тобто вкладати більше енергії, емоційності.

Взагалі, таких гостей, які б не йшли на контакт у моїй практиці не було, адже я  використовую прийом залучення уваги аудиторії. Це можуть бути прямі погляди, концентрація певний період  на одній людині, діалоги, відкриті питання, паузи і звичайно ж, рухи.

За якими якостями майбутні наречені обирають ведучих?

Найперший випадок, коли тебе бачили, знають і хочуть тільки тебе. Тоді молодята не зважають ні на що, вони готові підлаштуватися під дату і це, мабуть, найідеальніший вибір.

Друга категорія молодят – це ті, які обирають за рекомендаціями. Тобто вони тебе не знають особисто і не бачили, але довіряють людям, які порадили обрати саме тебе.

Інші наречені шукають собі просто ведучого чи тамаду. Вони можуть просто зустрітися і без зайвих запитань про все домовитися.

А ще є категорія, яка обдзвонює усіх ведучих і запитує ціну, тобто шукає найдешевший варіант.

Я вважаю, що між молодятами і ведучим повинен бути якийсь зв'язок. Коли ти зустрічаєшся з ведучим, є чітке розуміння: подобається чи не подобається тобі ця людина. Тобто все на відчуттях.

Є замовники, котрі хочуть бачити у ролі ведучого на своєму святі тільки чоловіка або тільки дівчину. А взагалі, ідеально – це дует. В уяві замовника хлопці більш енергійні, особливо про це говорять наречені-чоловіки. Але, за словами дівчат-наречених, хлопці не можуть так душевно сказати, як дівчата. А на весіллі що потрібно – і запал, і душевність. Правда, це ідеальний варіант для тих, хто може собі це дозволити. Адже дует коштує вдвічі дорожче, але ті, хто обирають дует мають  безпрограшний варіант.

У ведучих є якісь заборонені теми, питання, які вони не зачіпають під час проведення заходу?

Для мене табу – це вульгарні конкурси. Ще не роблю конкурсів з переодяганнями та застарілих. Я стараюся дивитися розважальні програми, ток-шоу, тому що вони дають багато цікавого, особливо конкурсна частина.

Чи було у вашій практиці весілля, яке запам’яталося на все життя?

Так, це було весілля, на якому я була не ведучою, а музикантом (до того, як проводити весілля, я на них співала). Приходжу я до ресторану, а там стоїть багато поліції. Виявляється, між родинами сталася бійка. Того дня працювати мені не довелося, дивлячись на все це, я повернулася і поїхала додому. Це дійсно випадок, який запам’ятався на все життя (посміхається).

Розкажіть про навчанняу телевізійній школі. Ви вирішили підкорегувати свою професію чи змінити діяльність?

У проведенні весіль я вже практично все знаю, а стояти на місці – це не моє. Телебачення – це моя мрія з дитинства! Пам’ятаю, я брала у бабусі газетку і начитувала: «Доброго ранку. О 7:00 годині на вас чекають новини. О 7:20 слухайте прогноз погоди». Рішення навчатися в телешколі саме зараз з’явилося спонтанно і швидко! Від друга я дізналася про набір на курси телеведучих і відразу подала заявку. Я вважаю, якщо сильно вірити і прагнути, то мрії збуваються.

Хто підтримує вас у вашій діяльності?

Особливої підтримки раніше не було. Батьки завжди бачили мене економістом, бухгалтером тощо. Навіть коли, працюючи в банку, у мене була пропозиція стати бек-вокалісткою гурту «Тік» та при цьому переїхати жити до Вінниці, мене не підтримала мама, а сама я не наважилася. Тому усі мої навчання – це самостійні рішення! На сьогодні усе-таки своєю працею я довела батькам серйозність моєї нинішньої професії. Вони підтримують і допомагають мені! Коли я на навчанні, то залишаю донечку у бабусі! Я вдячна моїм рідним за розуміння, підтримку і віру в мене!

Як відпочиваєте після тяжкого робочого дня?

Найкраще для мене – це сон. Буває, працюю 2-3 дні підряд, емоційно дуже сильно виснажуюся і коли  не відпочиваю, у мене починається депресія: я плачу без причини, усе мені не так. В понеділок я стараюся робити собі вихідний,так би мовити, день для себе. Ще люблю ходити в кіно, сама. Хочеться іноді побути на одинці з собою.

Минулої зими на сайті видання «Вичерпно» було розміщено опитування у рубриці «ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас», де ви перемогли. Як ви вважаєте, перемога пов’язана з вашою діяльністю? Цього року теж чекати вас у списку «найзавидніших наречених» чи у вашому житті відбулися зміни?

Через те, що я ведуча, мене багато хто знає, тому, відповідно, це взаємопов’язано.

А наступного року я не хочу потрапити до цього списку, адже хочу бути не нареченою, а дружиною.

Яким би ви схотіли зробити своє весілля?

У нас буде весілля з невеликою кількістю гостей. Щоб була реєстрація шлюбу в РАГСі і невеличка церемонію «для своїх». Це буквально батьки і максимум 20-30 гостей, які щиро з нами розділять радість цього дня. А потім відразу поїхати відпочивати. Або всім разом полетіти до теплої країни і на березі моря зробити виїзну церемонію і відсвяткувати. Така собі легка вечірка босими на піску.

Яка для вас ідеальна пропозиція руки і серця?

Це має бути спонтанно, неочікувано і красиво. Я романтик. Я не хочу, щоб це було просто в кафешці чи вдома на кухні. Я хочу, щоб це було, стрибаючи з парашуту чи якось дуже круто. Насправді, можливо, це і не важливо, але ж помріяти можна. Найприємніше, коли чоловік готується до цієї пропозиції, переживає ці особливі емоції. Якщо чесно, я довго дивилася програму «Вечірній Київ», де була рубрика «Для тебе». Якогось такого стилю я б хотіла. Більше того, у мене є мрія, комусь це організувати. Я вже одного разу організовувала освідчення і це дуже захопливо. Я хвилювалася більше, ніж наречений! У мене є мрія зробити освідчення в стилі «Все для тебе». Звичайно, на це треба наважитися, бо там є момент підстави, але дуже хочеться бути учасником цього дійства.

Чи є весілля, яке ви мрієте провести?

У мене є мрія провести весільну церемонію на березі океану.

Ще я б хотіла проводити весілля і за кордоном. А також хочу, щоб всі весілля були красивими. В основному, це мають бути живі квіти, красиве світло, зручні зали та витриманий стиль.

Ви завжди на позитиві, у гарній фізичній формі. Скажіть, у вас є кілька правил «краси», яких ви незмінно дотримуєтеся?

Я займаюся спортом (фітнесом) і це додає мені сили. Я люблю спорт і стараюся правильно харчуватися. Не завжди це виходить, особливо в літній сезон, але я стараюся. Спорт дає можливість віддати негатив, натомість отримати гормон щастя. Я дійсно це відчуваю.

У вас є особистий рецепт щастя, яким можна було б поділитися з нашими читачами?

Я людина, яка помічає дрібниці. Я радію хмаринці у формі морозива, пташці, яка летить за вікном. Тому рецепт щастя від мене – це частіше звертати увагу на навколишній світ, помічати дрібниці і радіти кожній миті.

 

Переходьте на сторінку Світлани, де вказані контакти для зв'язку: facebook, instagram.

 

#Livecity.info