Назар Борушок – молодий, перспективний, талановитий актор, який грає в театрі та знімається в кіно. На його рахунку десятки різноманітних ролей, зіграних вистав та постановок. Чому саме герой обрав відповідну професію та про найцікавіші подробиці акторського життя дізнавався livecity.info.

Назар Борушок народився на Західній Україні, в селі Клубівці Івано-Франківської області. Ще в дитинстві дід героя Борушок Іван Семенович, який був актором і керівником драматичного гуртка, брав його на маленькі ролі у свої вистави. Гурток мав звання Народного і актори гастролювали Україною. Назар зізнається, що йому не подобалося вчити текст і бути на сцені, адже на той час його цікавив футбол і бокс. Справжній інтерес до театрального мистецтва з'явився у майбутнього актора з часом, після того, як дід відійшов у вічність.

Свою першу економічну освіту Назар отримав у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, проте згодом вирішив, що працювати у подібній сфері йому не до душі та вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, де здобув театральну освіту та став працювати за спеціальністю. І зараз, ставши професійним актором, хлопець виражає безумовний жаль, що Іван Семенович так і не побачив жодної вистави з його участю.

Нині Назар може пишатися різноманітними зіграними ролями у театральних постановках: «Украдене щастя» І. Франка (роль Михайла Гурмана), «Татуйована Троянда» Т. Вільямса (отець Де Лео),  «Який сум кінець алеї» Р. Габріадзе (Саша), «Як вам це сподобається» В. Шекспіра (Орландо), «Майстер і Маргарита» М. Булгакова (Воланд), «Кафе Республіка» Б. Гнатюка (Харитон), а також головною роллю у виставі «Посттравматична рапсодія» Д. Корчинського (Сашко), по сюжету якої згодом було знято фільм з Назаром у головній ролі. Та роботами на телеекранах: скетч шоу «Віталька»,  «Поїздна країна», короткометражний фільм «День босиком последний» та серіали «Лікар Ковальчук»  (роль Стаса), «Вечірка» (роль Богдана), «Родичі» (син мажора), «Агенти справедливості» (роль Валерія), Судові справи  (роль потерпілого).

 Найбільше актор любить позитивні ролі і обожнює грати героїв Шекспіра:

«Звичайно, мені, як актору цікаво грати різнопланових героїв. Нещодавно я грав героя-коханця Орландо у виставі «Як вам це сподобається» Вільяма Шекспіра і молодого Гітлера у новій п'єсі Дмитра Корчинського «Віденська кава». Тобто маю абсолютно різні ролі, але від кожної отримую неймовірне задоволення».

Однією з улюблених ролей молодого актора є роль добровольця Сашка у п'єсі, а згодом і фільмі «Посттравматична рапсодія» Дмитра Корчинського. А улюбленим актором, на якого хотілося б рівнятися – англійський актор театру і кіно, продюсер і сценарист Том Харді:

«Його акторська гра і перевтілення мене вражає! Особливо у фільмі «Легенда», де він зіграв одночасно обох братів!».

Зараз Назар грає в театрі «Сузір'я» у виставі Б. Гнатюка «Кафе Республіка» та в антрепризах. І у своїй роботі найцікавішим називає розбір ролі, пошук характеру персонажа, міміки, рухів та голосу.

Найбільше в людях актора розчаровує лицемірство, фальш і брехня. А в мистецькій сфері, за словами Назара, таких не мало.

Проте не лише акторською діяльністю займається хлопець. Назар любить спорт, особливо бокс, та займається у тренажерному залі. Він є багаторазовим призером чемпіонатів України з бодібілдингу, призером чемпіонату світу серед юніорів «NABBA WORLD CHAMPIONSHIPS Malta 2010», чемпіоном Європи по жиму штанги 2013.

У майбутньому Назар планує займатися акторською справою, грати і досягати нових звершень. А також поставити п'єсу і виступити в ролі актора та режисера і мріє попрацювати в Голівуді.

Побажання читачам

Ходіть до театру, дивіться українське! А ми, актори, будемо робити все для того, щоб Вам було цікаво! Творімо мистецтво разом!

 

Читайте також: Особливості професії: психолог Зоряна Цегельник

#Livecity.info