Анна Тарапата – чемпіонка України з тхеквондо, яка змінює долі жінок

12.12.2017

– 14-кратна чемпіонка України з тхеквондо, майстер спорту з тхеквандо;

– Кандидат у майстри спорту з карате;

– Очолює Філію Всеукраїнської федерації Синму-Хапкидо (самооборони) в Черкаській області;

– Тренер у клубі MMA Grizzly з фітнесу з елементами ударної техніки та самооборони – тайбо.

Анна Тарапата переїхала з Донецька до Черкас у 2014 році. У новому місті вона продовжила займатися улюбленою справою та примножила свій внесок у спорт, розпочавши персональні тренування та реалізувавши проект «Шлях до нової себе». Спортсменка допомагає жінкам у складних життєвих ситуаціях, заручившись допомогою фахівців та щиро радіє їхнім досягненням.

Спортом я вирішила займатися з 11 років, ініціатором був батько. До цього я займалася скрипкою, народними танцями, співала в хорі, у мене ідеальний слух. На тодішній момент я взагалі не знала, що таке тхеквондо, мене грамотно змотивували батьки, сказавши, що я матиму багато друзів і зможу побачити світ. Так і сталося. Любов до нових знайомств і відкриттів у мене з дитинства.

 «MMA Grizzly» та проект «Шлях до нової себе»

Будучи вже у Черкасах, я мала проблеми зі здоров’ям і потрапила до масажиста, від якого дізналася про клуб. Я сама написала В’ячеславу Василенко: “Чи не потрібен вам тренер по ударній техніці ногами?». Ми домовилися про зустріч і відтоді я стала членом команди «MMA Grizzly».

«Шлях до нової себе» - це перший в Україні соціальний проект для реабілітацій жінок, потерпілих від насилля, комплексний проект, який включає в себе допомогу психологів, юристів, самозахист. Я є координатором та сполучною ланкою між жертвами, поліцією тощо.

Суть проекту — підтримати жінок і позбавити їх агресивного ставлення до чоловіків, які їх ображали. Багато ображених жінок вбачають у протилежній статі тільки негатив і деспотизм. Моя ідея полягала в тому, щоб змінити погляд на себе, переглянути своє ставлення до життя і змінити відношення до чоловіків.  Я не кажу, що усі вони хороші, але більшість дійсно такі.

Створити цей проект мене надихнула та ситуація, що спочатку жінки приходять схуднути, а потім я дізнаюся, що насправді вони хочуть стати впевненішими і змінити своє життя. Проте проблема зовсім в іншому, проблема в насильстві. Проект діє до цього дня і він буде існувати в подальшому, адже я допомагатиму людям, доки вони цього потребують. Мені допомагають люди і я, в свою чергу, також допомагаю їм. Так повинно бути.

Найцікавіше у роботі тренера

Це  змінити життя на краще. Якщо взяти до уваги соціальний проект, то я бачу, що більшість людей, більша частина жінок, які зверталися  - змінили своє життя на краще. Зрозуміло, що в деяких випадках це було розлучення, але принаймні вони щасливі і не страждають їхні діти, не бачать насилля в родинах. А якщо говорити про жінок, яких я треную, мені подобаються не тільки зміни зовнішньої форми, а й їхній ріст у особистому  плані.

Особливість індивідуального підходу

Бути для кожного другом, настільки це можливо. Я впевнена, що подібне притягується до подібного, тому та атмосфера, яка склалася у мене в залі – дружня. Ми святкуємо разом корпоративи, Дні народження, ювілеї, річниці та інші свята, зустрічаємося сім’ями, проводимо сімейні тренування. Я думаю, що дружба, людський ресурс і людські якості – це найважливіше, що може бути.

Плани на майбутнє

У майбутньому хочу відкрити свій спортивний зал, щоб це був сімейний клуб. Я хочу, щоб цей зал включав всю ту діяльність, яку я втілюю зараз. Я також хочу повну сім’ю, але всьому свій час.

 

 

Живой город - интернет-журнал, рассказывающий о людях, их профессиях и увлечениях, стартапах и проектах, идеях и путешествиях. Livecity - Новости которыми живешь Ты!

Подписка на новости

Подписывайтесь на нашу новостную рассылку. Не пропустите ни одной новости!

Мы не спамим!