10 маловідомих місць України, які варто побачити

06.03.2018

Україна - дивовижна країна, сповнена краси та неповторності. Її незвичайні місця оповиті легендами і таємницями, які деяким історикам досі не під силу розгадати. Тож давайте відкривати місцевість разом.

 

1. АКТОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Річка Мертвовід поблизу села Актового Вознесенського району Миколаївської області.

#igotoworld

"Актовський каньйон - це шматочок Північної Америки в Україні".

 

2. БАКОТА

Село Бакота Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

 #katya_matveeva_v

Кажуть, хто не бачив Бакоти, той не був на Поділлі. Вона є частиною Національного природного парку “Подільські Товтри”, ще одне місце для любителів езотерики та старовини, яке, однак, ви не знайдете на карті.

3. ГРАНІТНИЙ КАНЬЙОН НА РІЧЦІ ГІРСЬКИЙ ТІКИЧ (БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН)

Село Буки на кордоні Черкаської та Вінницької областей.

#irinarikalova

Цей каньйон входить в сотню найкрасивіших місць України і знаходиться на другому місці рейтингу “Сім чудес Черкащини”. Це місце називають “маленькою Швейцарією”. 

4. ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД

Село Нирків Заліщицького району Тернопільської області.

#vadym.yurchenko

"Джуринський водоспад найвищий і найгарніший у рівнинній Україні, але створений він був людиною у час зашкварних баталій. Коли у XVII сторіччі армія Османської імперії наступала на Червонигрод, то надто вже заважала ріка Джурин, що омивала замкову гору. Тоді турки вирішили вибухівками підірвати землю та направити потужні води ріки у нове русло, висушивши підніжжя фортеці. Зараз про ту битву нагадує лише красивий серед кривавого кольору земель водограй".

5. ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Розташований на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

#oleksandrpohivka

"Холод від джерельних струмків і жарке повітря опівдні, каньйони які змінюють один одного і глибини дністровських вод, печери і високі схили берегів....".

6. ЗАЛІЩИКИ

Місто Заліщики Тернопільської області.

#blacksvotta13

Найбільш красиві краєвиди розташовані в периметрах самого міста, яке створює такий собі півострів. Навколишня природа та неймовірно красиві кручі створюють казкову атмосферу.

7. ЗАМОК ШЕНБОРН

Між містами Мукачево  та Свалява, в селищі Карпати.

#nyuta_sadova

#yana_skva_yana

"Граф Шенборн так захоплювався астрономією, що навіть замок собі побудував з родзинкою! У ньому 365 вікон - стільки, скільки днів у році. (Одне віконце замуровано на випадок високосного року.) Димоходів у палаці - 52, стільки ж, скільки тижнів у році. Входів 12 - за кількістю місяців, а кути замку прикрашають 4 вежі, які відповідають 4 порами року".

9. ЛУМШОРИ

Село Перечинського району Закарпатської області.

 

#touruinua

"У давнину курорт складав сильну конкуренцію Маріїнським лазням та Карловим Варам. Зараз приватні господарі запрошують туристів незалежно від пори року просто неба «поваритися» на повільному вогні у чані. Як відчуєте, що кров в жилах починає кипіти (хоча насправді воду гріють не більш ніж до +45°C), вискакуйте! За кілька кроків — прохолодний гірський потік. Така процедура буде корисна при захворюваннях серцево-судинної та нервової систем, опорно-рухового апарату, дерматології та багатьох інших. Після купання ви одразу відчуєте омолодження та приплив сил".

10. ОЛЕШКІВСЬКІ ПІСКИ

За 30 км на схід від міста Херсон у Цюрупинському районі.

#amazing_ukraine

"Олешківські Піски — національний природний парк в Україні, розташований на території Херсонської області, в Каховському, Олешківському і Голопристанському районах".

 

#livecity.info

 

Живой город - интернет-журнал, рассказывающий о людях, их профессиях и увлечениях, стартапах и проектах, идеях и путешествиях. Livecity - Новости которыми живешь Ты!

Подписка на новости

Подписывайтесь на нашу новостную рассылку. Не пропустите ни одной новости!

Мы не спамим!