Наші земляки продовжують прославляти Черкащину в Україні та світі. Цього разу відомий смілянин, президент обласної Федерації хокею на траві, Віталій Логінов був номінований до щорічного національного рейтингового проекту «ТОП 100. Гордість України. Чоловіки».

Фото – профіль Віталія Логінова у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001584221376

   22 березня в Одеському національному академічному театрі оперу і балету відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів проекту «ТОП 100: Гордість та краса України», який вже став щорічною загальнонаціональною премією.

   Цей проект - щорічний рейтинг успішних жінок і чоловіків сучасності, які своєю працею вносять неоціненний вклад у розвиток країни та українського суспільства. Учасниками заходу стали українські та зарубіжні зірки шоу-бізнесу, бізнесмени, політики і люди мистецтва, спорту. Гості пройшли по червоній доріжці протяжністю 100 метрів (до речі, найдовшій у Європі), яка розтягнулася від вул. Дерибасівської до Оперного театру.

   У рамках щорічної премії виходить яскравий глянцевий каталог, який збирає у собі історії успіху номінантів рейтингу, відображає визнання суспільством заслуг цих видатних чоловіків. Їхні справи, їхні ідеї та досягнення – це те, чим справді може пишатися наша країна.

  Учасників рейтингу оцінювала експертна редакційна колегія за багатьма критеріями, у числі яких: життєва позиція, професіоналізм, любов до своєї справи та рідного краю, ставлення до труднощів і невдач тощо.

  Нагадаємо, що 20 березня у Києві під час щорічної конференції Федерації хокею на траві України Віталія Логінова було нагороджено почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України, а також відзнакою знагоди «45 років Федерації хокею на траві в Україні». Детальніше по це – див. : http://hockey.ck.ua/index.php/novosti/227-vitalij-loginov-ta-vadim-vasilenko-prestavili-cherkasku-oblast-na-shchorichnij-konferentsiji-fkhtu-v-m-kievi