Впливовий американський журнал US News & World Report опублікував Рейтинг кращих країн світу 2020. До нього ввійшли 73 країни, а під час складання рейтингу враховувалися такі параметри, як вплив на світовій арені, популярність серед туристів, історична та культурна спадщина, ставлення до громадян, дотримання прав і законності, турбота про екологію, розвиток підприємництва та інші.

   TOП-20 кращих країн очолили: Швейцарія, Канада, Японія, Німеччина, Австралія, Велика Британія, США, Швеція, Нідерланди, Норвегія, Нова Зеландія, Франція, Данія, Фінляндія, Китай, Сінгапур, Італія, Австрія, Іспанія та Південня Корея.

   ТОП-5 країн відкритих для бізнесу - це Люксембург, Швейцарія, Канада, Данія та Сінгапур. П'ятірку лідерів серед туристів очолили Бразилія, Італія, Греція, Іспанія і Тайланд. Про права громадян і захист довкілля найбільше турбуються у Швеції, Канаді, Норгвегії, Нідерландах і Данії. Найвища якість життя у Канаді, Данії, Швеції, Норвегії та Австралії.

   Україна, порівняно з минулорічним рейтингом, не змінила позиції, залишившись на 68-му місці. За критерієм турботи про громадян Україна опинилася на 49-му місці, за привабливістю і відкритістю для туристів і місцевих жителів – на 46-му. Найгіршими показниками є відкритість для бізнесу, якість життя, економічна стабільність, безпека громадян, ситуація на ринку праці і рівність доходів. За цими критеріями Україна опинилася на 71-му місці.