Зоряна Цегельник – практичний психолог, арт-терапевт і профорієнтатор. Вона допомагає людям стати психологічно зрілими, створивши безпечний простір для їх внутрішнього росту і розвитку. Спираючись на свій досвід, психолог назвала рекомендації, які допоможуть знайти гармонію з собою і світом та бути щасливими!

1.Прокидаючись, ще не відкривши повік, кожного ранку давайте собі установку:

«Сьогодні мій найкращий день! Я легко і радісно проживаю цей день».

2.Хоча б два рази на тиждень обов’язково займайтеся спортом, адже під час тренувань виділяються ендорфіни - гормони радості. Окрім того, ваш енергетичний потенціал зросте, а отже, ви станете стійкішими до негативних  психосоматичних проявів.

3.Пийте 1,5-2 літри чистої води щодня, їжте побільше свіжих фруктів і овочів. З часом ви помітите, що  ваша когнітивна активність значно прискориться.

4.Слідкуйте не лише за гігієною тіла, але і за гігієною думок! Це дуже важливо! Тому що сьогоднішня ваша реальність - це результат ваших вчорашніх думок!

5.Хочете кардинальних змін в житті? Перегляньте своє оточення. Ви, ваш рівень доходу, життєві цінності і напрям думок є середнім арифметичним 5 людей, з якими ви тісно спілкуєтесь щодня.

6.Духовний ріст кожної людини залежить в значній мірі від тих книг, які вона читає. Тому пам’ятайте, що є звичайні книги і є КНИГИ, які змінюють світогляд. Прагніть читати саме таку літературу.

7.Не бійтеся в своєму житті помилок, болю і падінь. Будучи малюком, ви ж не одразу навчились ходити? Пам’ятайте, що Земля - це школа, в яку послана душа для здобуття потрібних саме їй уроків. І коли вам важко, це значить, що ви в цей момент піднімаєтесь на сходинку вище.

8.Не соромтеся просити про допомогу. Завжди є хтось, хто готовий нам допомогти. Якщо є ситуації, з якими складно справитись самостійно - звертайтеся за кваліфікованою допомогою. Адже найцінніший ресурс, який ми маємо - це час нашого життя, тому не витрачайте його на страждання, хвороби і біль. Вчасно звільняйтеся від всього, що робить вас нещасними.

9.Всі хочуть, щоб їх любили, і чекають на любов, але  тільки одиниці готові спочатку самі любити,  ставши провідниками цієї енергії у Світ. От до них Безумовна Любов і повертається сторицею.

10.В цьому скаженному ритмі життя зупиняйте себе час від часу і запитуйте себе:

«Що я зараз відчуваю? І чи дійсно це є тим, чого я прагну?»

11.Пробачайте. Не носіть за пазухою образи на близьких і значимих людей, адже образа, як корозія, роз’їдатиме вашу душу і може перерости в онкологічне захворювання.

12.Пам’ятайте, що ніхто за вас не змінить вашу долю! Ви маєте право вибору. Усвідомте, що кожного дня своїми думками, словами і вчинками ви обираєте: страждати чи бути щасливим.

 

#Livecity.info