У нещодавньому інтерв’ю Валерія – власниця готелю «АНДРІЇВСЬКА МАНСАРДА», що на київському Подолі – поділилася з читачами livecity.info історією свого успішного проекту.

  В межах цього блогу вона люб’язно погодилася дати кілька порад готельєрам-початківцям, а також з’ясувати переваги і труднощі ведення готельного бізнесу в столиці.

    Готельний бізнес є одним із найцікавіших, а також має високі шанси на успішний розвиток за умов грамотної підприємницької діяльності. Готелі, як правило, приносять непоганий прибуток, але швидко окупити їх не вдасться: чистий дохід ви отримаєте не менш, ніж за один-два роки.

   За майже десятиліття роботи готелю «Андріївська мансарда» я відкрила для себе три найбільші плюси цього бізнесу.

     По-перше – спілкування з цікавими людьми (нашими гостями). Серед тих, хто зупинявся в «Андріївській мансарді» – туристи, бізнесмени, слухачі різних курсів та тренінгів, люди творчих професій, а також закохані пари. Значну частину становлять іноземці із Польщі, Німеччини, Білорусі, Росії, Литви, Латвії, Ізраїлю, США. Спілкування з ними – це двосторонній процес, в ході якого ми отримуємо масу позитивних емоцій, а нерідко – й цінного досвіду. Другим плюсом є задоволення, яке отримують клієнти від нашого сервісу, особливо, коли вони готові повернутися до «Андріївської мансарди» ще раз. По-третє, мені, як дизайнеру, готель відкриває чудову нагоду проявити свій творчий потенціал.

     В той же час необхідно враховувати, що в готельному бізнесі панує жорстка конкуренція між закладами. У випадку готелів, які розташовані на київському Подолі серйозні труднощі створює його хаотична забудова і, викликані цим, перебої з водою та світлом. У таких випадках ми понад усе турбуємося про комфортне перебування клієнтів.

   Незалежно від того, де ви плануєте відкрити готель, слід приділити увагу таким питанням:

  • проаналізуйте локацію, в т.ч. сусідні готельні заклади;
  • виділіть ті речі, які будуть вирізняти ваш готель з-поміж інших, робити його унікальним;
  • визначіть категорію гостей, на яку буде зорієнтований ваш готель (туристи, бізнесмени, студенти, сім’ї тощо);
  • оцініть попит на ринку, а також сформувати цінову політику вашого закладу;
  • спробуйте запропонувати своїм гостям щось більше, аніж просто ночівлю: різні додаткові послуги, розваги, організація дозвілля не лише вирізнятимуть ваш готель на фоні конкурентів, але й принесуть додатковий прибуток;
  • розгляньте можливості харчування гостей – це може бути готельний міні-ресторан, або доставка їжі;
  • аби про вас дізналося більше людей – приділіть увагу рекламі, або засобам масової інформації.

 

Більше про готель «Андріївська мансарда»:

Веб-сайт: http://amhotel.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/amansardhotel/

Instagram: https://www.instagram.com/a_mansard_hotel/