2019-ий стане роком великої ретроспективи відреставрованих та озвучених українською мовою фільмів Хаяо Міядзакі та Studio Ghibli в Україні.

«Віднесені привидами» — мультфільм про пригоди дівчинки Чіхіро у спустошеному місті. Він став однією з найуспішніших робіт за всю історію студії Гіблі, яка неодмінно асоціюється з ім’ям легендарного Хаяо Міядзакі.

Батько Акіо, мати Юко та їхня десятирічна дочка Чіхіро переїздять у новий будинок, розташований десь у глушині Японії. Заблукавши по дорозі, родина опиняється у дивному спустошеному місті. Ніде немає ані душі, але родина випадково натрапляє на безлюдний ресторанчик, де на них чекає вишуканий бенкет. Батьки залишаються перекусити та дочекатися господаря, а Чіхіро вирушає бродити вулицями пустого міста. По поверненню Чіхіро бачить, що батьки перетворилися на свиней. На маленьку дівчинку чекає чимало випробувань, щоб повернути батькам людський вигляд і знайти шлях назад.

Фільм отримав премію Оскар та «Золотого ведмідя» на Берлінському кінофестивалі. Стрічка займає 28-му сходинку у списку «250 найкращих фільмів» за версією IMDb.

У Studio Ghibli працювала ціла плеяда кращих аніматорів Японії — від молодих талантів до визнаних майстрів, які під керівництвом Міядзакі створили низку культових мультфільмів, серед яких «Мій сусід Тоторо», «Мандрівний замок», «Принцеса Мононоке» та інші, показ яких ми анонсуємо вже найближчим часом.

Культурний центр "Кінотеатр "Київ"
Кінотеатр «Жовтень»
Усі кінотеатри Мережа кінотеатрів «Баттерфляй» (9-10 лютого, 16:20)
Мережа «Планета кіно» (Київ, Львів, Одеса, Харків та Суми)

Квитки: goo.gl/MbmGDp

Читайте також: В Киеве впервые пройдет фестиваль китайских фонарей

#Livecity.info