Відома українська телеведуча, журналіст, громадський діяч Владлена Сопко поділилася правилами успіху, самореалізації  та розповіла про найважливіші цінності в житті.

В: "Жінка має бути щасливою. У кожної жінки своє мірило щастя залежно від виховання, походження та амбіцій. Це може бути кар’єра, дім, слава, діти. Я, мабуть, схожа на більшість українських жінок, яким кохання і коханий, родина і діти ближчі, ніж софіти, червоні доріжки, увага мільйонів та мільйони. Успіх для мене – це щаслива родина, здорові батьки та відчуття, що твоя праця є корисною для суспільства".

Владлена Сопко народилася в Німеччині у родині військового та медсестри, проте невдовзі родина переїхала в Україну. Дитинство героїні пройшло в селі Зінці Полтавської області. Школи в Зінцях не було, тому Владлена ходила пішки до школи в сусіднє село Терешки – 4 км кожен день незалежно від погоди:

Це сформувало в мені відповідальність

Ще в початкових класах Владлена прочитала усі книжки в сільській бібліотеці. Вищу освіту отримала у Києві, закінчивши режисерський факультет Театрального університету імені Карпенка Карого. Зараз навчається на юридичному факультеті Інституту Післядипломної освіти імені Тараса Шевчена, потім планує продовжити навчання на аспірантурі та писати докторську дисертацію. Займалась підприємницькою діяльність, моделюванням та виробництвом одягу, веденням різного роду заходів. Зараз займається громадською діяльністю.

В: "Місія жінок у сьогоденні зробити більш «жіночою» культуру, політику, додати до них більше любові. В України жіноче обличчя, жіноче серце, жіноча душа. І нехай це звучить трохи незвичайно, але місія жінок – стати локомотивом цих змін".

Серед найважливіших цінностей в житті кожної людини Владлена виділяє чесність з самою собою та оточуючими:
В: "Я не можу сказати, що маю певний еквівалетнт мудрості та успішності, який виражений у певному принципі та правилі. Мабуть, Божі Заповіді і є тією системою координат, в яких я намагаюся жити, удосконалюючись постійно".

Правила самореалізації

В: "Дисципліна і постійна праця при умові, що ти щиро любиш те, чим займаєшся, усвідомлюєш суспільну користь твоєї справи. Це, на мою думку, базова річ у самореалізації".

Побажання читачам

В: "Терпіння та наполегливості, адже без цих якостей успіх неможливий".

 

Дизайнер головних уборів - Pidlipska Ira
Фото - Євгеній Лісовий 
Одяг та аксесуари - VarenykyFashion

 

 #Livecity.info

 

Мы в Instagram          Мы в Facebook