Віталія Логвінова – 23-річний підприємець, енергійна, творча особистість, яка прагне вдосконалювати себе та навколишній світ. Дівчина має власний магазин одягу «Look» та допомагає жінкам підкреслити зовнішні принади. Крім підприємницької діяльності, Віталія розвивається у творчому плані. Ще під час шкільних років вона видала свою збірку віршів та має матеріали для інших книг. Про особливості бізнесу дівчини, його переваги та недоліки, а також творчі плани дізнавався Livecity.info.

Віталіє, ти багатогранна особистість, чому саме підприємницька діяльність?

Я завжди мріяла мати прибуткову справу, аби бути фінансово незалежною не тільки від батьків, а й від майбутнього чоловіка. Уже рік працюю у сфері торгівлі, поки що тільки вчуся розуміти смаки покупців. На жаль, вони не завжди співпадають з моїми.

Що приносить тобі задоволення у теперішній роботі?

Моя теперішня робота швидко стала моїм ритмом життя та хобі. Я отримую задоволення від того, що можу одягти у красивий одяг жінок, допомагати їм обрати те, що підкреслить переваги їхньої зовнішності та замаскує недоліки. Я ніколи не наполягаю узяти річ, яка, на мій погляд, не пасує покупцю, іноді навіть відмовляю жінок купувати модель, яка їй не до лиця, бо моїм завданням тут є не тільки заробіток одноразовий, а і напрацювання постійних клієнтів. Адже задоволена жінка завжди повернеться до комфортного обслуговування. 

Чи був у тебе страх почати самостійно власну справу?

Був і досі є. Зараз магазинів, бутиків, шоу-румів, відділів жіночого одягу дуже багато. Також велику конкуренцію створюють інтернет-магазини, які пропонують у онлайн-каталозі один товар, а до покупця відправляють інший, менш якісний. Тоді і ціна, зрозуміло, нижча ринкової, про що люди не завжди здогадуються. Я ніколи не переконую покупців купити  товар у мене (якщо запевняють, що у інтернет-магазині бачили дешевше), нехай замовляють і відчують різницю.

Назви плюси/мінуси цієї роботи.

Не можу конкретизувати і назвати плюси чи мінуси, бо тільки розвиваю цю справу і ще не до кінця зрозуміла тонкощі такого бізнесу. Найбільшим плюсом є те, що маю асортимент одягу для себе та своїх рідних. Не переймаюся тепер тим, що одягнути. Проте, це можу назвати і мінусом. Біля мене купа речей, які я не можу одягти.
Я компанійська і люблю шукати нові знайомства і тепер маю їх не тільки серед покупців, а і серед постачальників, від яких зі знижками отримую різні групи товарів. Це дуже приємно.

Як вважаєш, у цій діяльності ти зможеш реалізувати себе повністю чи буде щось інше?

Впевнена, що зможу реалізувати себе настільки зможу у цій професії, а щоб бути гармонійною із собою, хочу пов’язати своє життя з викладацькою діяльністю, письменництвом, адже задля цього закінчила університет та маю навички письма. Але поки продаю одяг, намагаюся вивчити усі тонкощі цієї професії, слухаю різні бізнес-тренінги, вивчаю літературу, яка могла б допомогти мені правильно вести свою справу.

Якими власними досягненнями пишаєшся?

Радію тому, що мною пишаються батьки! Я від них фінансово незалежна, але фундамент у цій справі заклали вони (у вигляді стартового капіталу). Мені приємно, що попри торгівлю, я не «закопала» свій талант, а намагаюся розвиватися у письменстві. Ще досі планую навчитися писати прозу. У вільний від торгівлі час надихаюся літературою, але поки що зосереджена тільки на веденні бізнесу.

Я знаю, ти пишеш вірші і вже маєш збірку «Моє серце чує». Коли плануєш видати наступну?

Віршів уже не писала майже рік. Ті спроби, що були останнім часом, вважаю не дуже вдалими. Планую випустити збірку віршів, які готувала та укладала ще під час навчання в університеті. Зараз усі сили та можливості віддаю розвитку бізнесу. Сподіваюся, що у найближчому майбутньому світ побачить моя нова збірка, у яку я зможу помістити усю свою любов.

Яка тематика переважає у твоїх віршах?

Інтимна лірика суттєво домінує у моїй творчості.

Ти присвячуєш свої вірші чоловікам, а біля тебе вже є той, кому готова присвятити життя?

Іноді мені здається, що моя творча половина постійно перебуває у стані закоханості. Але зараз моє серце відкрите для серйозних стосунків.

Які плани визначаєш для себе на майбутнє?

Планую збільшувати площу свого відділу. Через декілька років мрію мати ще один відділ з іншою групою товарів. І планую, все ж, повернутися до науки.

Як це, бути бізнес-леді у 23?

Бізнес-леді – це голосно сказано. Ніколи не хизуюся тим, що маю свою справу, задоволена розвитком та послідовністю подій мого життя. Мати свій бізнес – це не тільки прибуток, а і важка праця. Треба слідкувати за усіма новинками, чути і розуміти покупців/клієнтів, правильно обирати групи товарів, оформлювати вітрину так, аби покупець хотів мати одяг з манекену у своєму гардеробі.

Які перші кроки повинна зробити людина, у якої є ідея, але немає досвіду у підприємництві?

Потрібна мотивація – це, як на мене, основний крок. Я рік працювала у місцевій газеті, зарплатнею та об’ємом роботи якої була задоволена. Мені подобалося розвиватися у журналістиці, але коли я почала працювати сама і відчула, що мої зусилля приносять зовсім інші фінансові результати, я вирішила розвивати свою справу і відтоді зрозуміла, що журналістика не моє покликання.
Тому варто лише повірити в себе і свої можливості! Також промоніторити, наскільки важливою для суспільства є ця справа, порадитися із тими, хто займається подібним бізнесом, зібрати інформацію з соціальних мереж. До того ж, вивчити літературу, що стосується бізнесу, який хочете започаткувати та заручитися підтримкою близьких людей.

Фото - Віталія Логвінова
Одяг та аксесуари - look_onlineshop

#Livecity.info

 

Мы в Instagram          Мы в Facebook