Чи мріяли ви коли-небудь опинитися в романтичній та затишній атмосфері, залишаючись у самому серці багатомільйонного шумного міста? А раптом таке місце існує насправді, при чому всього у кількох кроках від пам’яток, що є візитівками столиці найбільшої держави Європи?

  Livecity.info запрошує до розмови із ВАЛЕРІЄЮ КРИЗСЬКОЮ – власницею київського готелю «АНДРІЇВСЬКА МАНСАРДА», що знаходиться поруч із легендарним і таємничим Андріївським узвозом і протягом майже десяти років гостинно відкриває свої двері людям із усього світу.

Коли і як у вас виникло бажання зайнятися готельним бізнесом? Що стало для вас джерелом натхнення під час роботи над проектом готелю?

   «Андріївська мансарда» – це наш із чоловіком перший досвід у готельному бізнесі, тому що він за освітою юрист, а я дизайнер. На старті, окрім готелю, я розглядала варіанти створення швейної майстерні, або дизайнерської студії.

   В цей же час у нас з’явилася нерухомість, якій довелося давати раду. Це нежитловий фонд, але мова йшла про мансарду – приміщення на останньому, дев’ятому поверсі. Так як будинок розташований в історичній частині Києва, поруч з Андріївським узвозом, ми вирішили створити апартаменти. Бізнес-ідея у нас зародилася у 2010 році, а у вересні наступного року «Андріївська мансарда» вже прийняла перших гостей. Маючи відповідну освіту, я сама працювала над створенням дизайну цього готелю.

   Значним джерелом натхнення під час роботи над проектом для мене став розкішний краєвид, що відкривався із вікон майбутнього готелю на Подол, Дніпро, Андріївський узвіз та Замкову гору.

 

Чому ваш готель отримав назву «Андріївська мансарда»? Розкажіть, будь ласка, про базу та концепцію готелю.

   Мансарда – тому, що він розташований на горішньому поверсі будинку № 60 по вул. Воздвиженській, а Андріївська – у зв’язку із близькістю до Андріївського узвозу та Андріївської церкви.

   Сьогодні готель має чотири номери рівня люкс та напівлюкс. Номери названі на честь християнських мучениць Віри, Надії, Любові. Вони водночас є захисниками нашого готелю і гостей, які зупиняються в ньому.

В чому, на ваш погляд, полягає ексклюзивність «Андріївської мансарди», порівняно з іншими готелями Києва?

   Однією з особливостей нашого готелю є те, що гості можуть зупинятися у нас разом зі своїми улюбленцями. Я дуже люблю тварин (сама маю трьох собак) і розумію, що, подорожуючи з ними, зупинитися можна не в кожному готелі. В Києві часто відбуваються виставки котів, собак та інших тварин, власники яких при цьому відчувають багато труднощів із поселенням у столиці. Для таких осіб «Андріївська мансарда» може стати чудовим виходом. За час роботи у нас неодноразово зупинялися собаководи із Німеччини, Росії та Ізраїлю. За цю послугу ми не просимо додаткової оплати, але гостей, які планують приїхати із тваринами, ми просимо сповіщати адміністрацію зарані.

   Ще однією, на мій погляд, «родзинкою» готелю є зручне місцезнаходження. Він розташований не просто в історичній частині Києва, а на перехресті туристичних маршрутів:

пройшовши вниз по Андріївському узвозу, наші гості потрапляють до музею Михайла Булгакова, на Контрактову площу і оглядове колесо; піднявшись вгору можна потрапити на Володимирську гірку, Софіївську площу, Андріївську та Десятинну церкви, фунікулер та до Національного музею історії України.

Що для вас найважливіше в готельному бізнесі?

   На першому місці - це комфорт і затишок гостей, аби вони почували себе як вдома.

   Саме тому ми намагалися створити атмосферу номерів максимально зручною та невимушеною, не схожою на звичайні готелі. Цього ми намагаємося досягнути як за рахунок уваги і якісного сервісу, так і завдяки використанню живих квітів, картин художників, кованих елементів в номерах тощо.

 

Що в готельній сфері приносить вам найбільше задоволення?

   По-перше, це спілкування з людьми, нашими гостями. Це двосторонній процес, у ході якого ми отримуємо масу задоволення, позитивні емоції, а нерідко - ще й цінний досвід. По-друге, я радію, бачачи обличчя задоволених клієнтів, які, до того ж, готові повернутися до нас іще раз. Зрештою, як дизайнеру, мені важливо, що готель - це своєрідний майданчик, де я можу реалізувати свій творчий потенціал.

 

Чи вважаєте ви себе успішною людиною? Чи можете ви поділитися з читачами секретами свого успіху?

   Звісно.

Секрет простий: дивіться на світ мирно і доброзичливо.

Що ви хочете порадити, або побажати читачам lifecity.info?

   Приїжджаючи до Києва, запрошуємо Вас зупинитися в готелі «Андріївська мансарда». Запевняю, ви залишитеся задоволеними!

 

Більше про готель «Андріївська мансарда»:

Веб-сайт: http://amhotel.com.ua

Instagram: https://www.instagram.com/a_mansard_hotel/